Garanti Koşulları

 

Tüm ürünler (hatalı/defolu satıldığı belirtilen ürünler hariç) aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Ürün İade Koşulları

 

Mağazamızdan alacağınız ürünlerde aşağıdaki şartlar ihlal edilmediği taktirde süre sınırlaması olmaksızın iade yapabilir ve yerine değişim talep edebilirsiniz.

·        Ürünün tekrar satışa uygun halde geri iade edilmesi

·        Paket içeriğinin eksilmemiş olması

·        İade edilen ürünün satıştan kalkmamış olması

Değişim talep edilen ürünlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmalıdır.

Kusurlu ve defolu ürün çıkması durumunda kargo ücretini her iki taraf paylaşmaktadır. Tarafımıza gönderilen kargo ücretini firmamız, göndermiş olduğumuz kargo ücretini tarafınız karşılanmaktadır.

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Bu çayma durumda geliş ve gidiş kargo ücretleri alıcıya aittir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün dantellico 'ya gönderildigine ilişkin kargo teslim tutanağı örnegi ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen, niteliği itibari ile hızlı bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar söz konusu olduğunda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

 

Tüketicilerinin güvenle alışverişini sağlamak amacı ile sağlık ve hijyen koşulları nedeniyle, denenmiş/kullanılmış iç çamaşırları/kostümler ile paketi açılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesini almamaktadır.

 

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Hesap Oluştur

Zaten hesabınız var mı?
Bunun yerine giriş yap veya Şifreni sıfırla