Genel

dantelli.co olarak 2018 yılından beri faaliyet göstermekteyiz.Genellikle iç giyim ürünleri  satışlarımız bulunsa da çeşitli dış giyim ve aksesuar satışlarımız da bulunmaktadır. Tamamen müşteri odaklı olan sitemizde kullanıcı dostu arayüzü ve ödeme seçenekleri bulunmaktadır.Temel olarak prensibimiz en kaliteli ürünleri en uygun  fiyatla müşterilerimizle buluşturmaktır.

Hijyen

Sattığımız ürünler genellikle iç giyim ürünleri olduğu için en ufak bir hatamız çeşitli sağlık sorunlarına yol açabilir. İç giyim ürünleri aldığınız yeri dikkatli araştırmalı ve ürün kalitesi hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Satılan çoğu ürün direkt olarak özel ve cinsel bölgelerle temas ettikleri için kullandığınız ürünün kaliteli malzemelerden ve hijyenik koşullarda üretilmesi gerekiyor.Biz de müşterilerimizin sağlığına zarar vermeyecek en kaliteli ürünleri size sunmaya gayret ediyoruz.

Ödeme

Müşterilerimiz kolaylıkla istedikleri ürünlere ulaşabilmesi için sitemizde çeşitli ödeme yöntemleri bulunuyor. Ödeme yöntemlerimiz :

·        KAPIDA ÖDEME

·        HAVALE İLE ÖDEME

·        KREDİ KARTI İLE ÖDEME

 

Kargo ve Teslimat

Siparişinizi verdikten sonra en kısa sürede işleme alınır.Özenle paketlenir.Ayrıca bazı fantezi ürünlerimizin başkaları tarafından görülmesinden rahatsız olabileceğiniz için özel ve gizli bir şekilde siparişlerinizi paketliyoruz.

Birlikte çalıştığımız kargo firmalarıyla en kısa sürede size teslim edilmesini sağlıyoruz. Birlikte çalıştığımız kargo firmaları :

·        MNG, ARAS, YURTİÇİ, PTT KARGO

Siparişinizin  tahmini geliş süresi :  

1-3 İş Günü

·     

Hesap Oluştur

Zaten hesabınız var mı?
Bunun yerine giriş yap veya Şifreni sıfırla